Skip to content

Kontakt

Feng Shui poradenstvo:

Daniela Rau fotka mala velkost

Ing. Daniela Rau
email: info (@) fengshui-byvanie.sk
tel:  421 948 888 368

Fakturačná adresa:

PLUTOS COMPANY, s.r.o.logo Plutos transparent
Východná 6968/26
91108 Trenčín
Slovensko
IČO: 45373841
Zapísaná do obchod.registra Okresného súdu Trenčín, Oddiel Sro, vložka číslo 22603/R

Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj
Hurbanova 59, 911 01 Trenčín
Odbor výkonu dozoru
tel. č. 032/640 01 09
fax č. 032/640 01 08
email: tn@soi.sk

Pár slov o mne

Učenie Feng Shui ma fascinuje. Zlaďuje energiu priestoru s energiou ľudí a to ma na ňom fascinuje a láka. A keďže mojou snahou a životným cieľom je pomáhať ľuďom a nájsť ich vlastnú cestu k sebe samému, učenie Feng Shui je toho dôležitou súčasťou.  Toto staroveké učenie vám dopomôže k tomu, aby ste v sebe našli a podporili svoje skutočné JA.

Veľakrát nežijeme svoj vlastný život, ale prispôsobujeme sa predstavám ľudí okolo nás. Snažíme sa, aby boli všetci okolo nás spokojní: partner, deti, rodičia, šéf, okolie, ale zabúdame na to, čo chceme my, po čom túžime my, čo potrebujeme.  Preto sa skúste zamyslieť, kam sa chcete v živote posunúť. Čo od života potrebujete, aby Vám priniesol na tú vašu cestu. A vytvorte si okolo seba aj prostredie, ktoré vás na tejto ceste podporí.

Feng Shui je v súčasnosti pre mňa nielen koníček, ale je to životný štýl. Cesta, ktorá ma neustále učí a posúva ďalej. Cesta, ktorá nikdy nekončí. Štúdium Feng shui totiž netrvá mesiac, rok, či dva, je to oveľa zložitejšie a oveľa komplexnejšie. Dá sa povedať, že trvá celý život. Moje prvé stretnutie s týmto umením bolo pred viac než 15 rokmi. Zaujímala som sa o astrológiu, numerológiu  a tým, že som v tom období zariaďovala náš prvý byt, natrafila som aj na učenie Feng Shui. Začala som ho študovať z literatúry, časopisov, z internetu. Samoštúdium mi však po čase nestačilo. Moja cesta sa s Feng Shui preto intenzívnejšie spojila v roku 2009, keď som absolvovala Školenie Feng Shui profesionál.

Od tej chvíle má Feng Shui má pre mňa zvláštne čaro, ktoré rokmi stále silnie. Spája  filozofiu, krásu, logiku, prírodu, harmóniu a individuálne potreby každého človeka. Našla som v ňom všetko to, čo mi je blízke.

Každý človek sme však iný. Každý máme svoje potreby, predstavy a túžby. Preto aj pri uplatňovaní Feng Shui sa prikláňam k názoru, že treba používať zdravý rozum a vlastné vnútorné cítenie.  Veď čo je krajšie, než keď v priestore, v ktorom žijete, cítite, že každá vec má svoje správne miesto, správny tvar a materiál, keď v miestnosti sa VY cítite príjemne. Cítite sa v harmónii s Vaším prostredím. Proste viete, že je to to „pravé orechové“, ktoré Vás dopĺňa a napĺňa.