Skip to content

Elektronické knihy zo série FENG SHUI V PRAXI vám pomôžu aplikovať Feng Shui do vášho každodenného života.

Vyberte si:

Očista

Vzťahy a partnerský život

Deti

Peniaze, bohatstvo a kariéra

Sošky a dekorácie

Tieto e-knihy nenájdete v žiadnom kníhkupectve a objednať si ich môžete len z tejto stránky. Autorky e-kníh: Ing. Daniela Rau, Bc. Zuzana Zborayová

Čitatelia o našich e-knihách napísali: 

>> Stanka Sobolová: “Čítať tento ebook bola od začiatku do konca pre mňa veľká radosť. Feng shui milujem a vždy mi fungovalo. Nikdy som však nečítala knihu, ktorá by sa v tejto oblasti zameriavala špeciálne na deti. Pre mňa ako mamu to bolo naozaj inšpiratívne čítanie. Tento ebook je výnimočný v tom, že ho písali ženy, ktoré sú nielen špecialistky na feng shui, ale obe sú výborné mamy, aktívne sa venujú osobnostnému rozvoju a Zuzka Zborayová je naviac poradkyňou v oblasti efektívneho vzdelávania. Všetko, čím sa profesionálne zaoberajú, krásne zladili a pretavili do tejto knihy. Aj mne ich odborné rady veľmi pomohli. U jedného svojho syna som potrebovala podporiť sebavedomie a zodpovednosť, druhý zasa potreboval vniesť do života viac pravidiel a stíšiť sa. Po drobných zmenách v detskej izbe som sa nestačila čudovať, ako sa moji chlapci zmenili. Dámy, ďakujem a váš ebook vrele odporúčam všetkým rodičom.” (Ebook Deti)

>> p. Dagmar: “Knižka je fakt dobrá, musím si objednať aj ďalšie dve. Je to písané naozaj pre všetkých, jednoducho a zrozumiteľne a nie sú tam zbytočné omáčky. Fakt dobré!” (Ebook Očista)

>> p. Mária Valentová: “Milá pani Daniela, ďakujem veľmi pekne za knihu, tak toto považujem za výhru. Až ľutujem, že som si našla čas až dnes. Začala som čítať a neviem prestať, som z nej úplne nadšená! Už dávno som takú praktickú knihu nenašla a mám ich o  Feng šuej celkom dosť. Určite sa budem podľa nej riadiť a dám Vám vedieť, čo sa deje:-) Už teraz to vidím na pozitívne zmeny a teším sa na ne!” (Ebook Peniaze)

>> p. Mária: “Knihu som zhltla veľmi rýchlo, dokonca dvakrát. Čo mi veľmi zalichotilo, že je písaná polopate a aj tie príklady “na mieru” sú super! A možnosť komunikácie s autorkami ebookov je tiež veľké plus.Vrelo budem odporúčať ďalej. Určite si ešte kúpim ebook Očista. Rada podporujem dobré projekty.” (Ebook Vzťahy)