Skip to content

Analýza priestorov


Úprava, zariaďovanie a harmonizácia interiéru podľa zásad Feng Shui.

Chcete urobiť zo svojho domova priestor, ktorý bude vás a vašu rodinu nabíjať pozitívnou energiou? Chcete, aby ste sa doma cítili príjemne a pohodlne a odchádzali z neho oddýchnutí?

Poradíme vám, ako to dosiahnuť.

4 živly

Vyhodnotíme každého člena vašej rodiny a priestor, v ktorom bývate. Vy a priestor musia tvoriť jeden celok.

Pokiaľ ste si doteraz Fengshui svojho domova upravovali len podľa zakúpenej knižky v kníhkupectve a ladili  ste podľa nej interiér vášho domu či bytu, je to málo. Najdôležitejšie je priestor zladiť s vašou rodinou, s každým jej členom. Čiže to, čo ste upravili všeobecne podľa Feng Shui v byte správne, nemusí vplývať dobre na niektorých členov vašej rodiny.

Vysvetlenie: Predstavte si, že v bytovke sú na poschodiach nad sebou presne rovnaké byty. Alebo že sú vedľa seba postavené dva úplne rovnaké domy. Byty či domy sú úplne rovnaké, rovnako veľké, rovnako orientované, rovnako zariadené, ale bývajú v nich rôzny ľudia. A aby sa ľudia v nich žijúci cítili dobre, energiu priestoru treba doladiť na mieru podľa daných konkrétnych ľudí. Niektorí ľudia potrebujú, aby priestor na nich vplýval aktivizujúco a iní zase, aby pôsobil ukľudňujúco. Znamená to, že každý byt či dom musí byť zariadený úplne inak.

kompletny byt aj s aku bodmi

Skontrolujeme vám váš priestor a navrhneme vám kompletné grafické nákresy vášho interiéru vyladeného podľa Feng Shui. Vyhodnotíme Feng Shui spálne, Feng Shui detskej izby, kuchyne, …. Navrhneme úpravu interiéru pre celú vašu rodinu na mieru, až do najmenších detailov.

Predložíme vám presné rozloženie nábytku, bytového príslušenstva a spotrebičov a aj vhodné feng shui farby pre každú jednu stenu vo vašej domácnosti. Zohľadníme rozmiestnenie okien a dverí každej miestnosti s ohľadom na človeka, ktorý v danej miestnosti trávi najviac svojho času. Poradíme vám, kde je vhodné miesto na spánok a kde je naopak absolútne nevhodné. Navrhneme rozloženie všetkého zariadenia v miestnosti vrátane dekorácií a detailov, ktoré pomôžu váš priestor energeticky rozprúdiť tokom pozitívnej energie a zmeniť váš život k lepšiemu.

 

Čo všetko od nás dostanete? Čo je v cene?

→ urobíme kompletnú analýzu vášho obytného priestoru

→ urobíme kompletnú analýzu osôb bývajúcich v danom priestore

→ skontrolujeme, či Vaše zdravotné, rodinné alebo pracovné problémy nevyplývajú z obytného priestoru

→ navrhneme úpravy interiéru

→ vyberieme tie najvhodnejšie priestory pre konkrétnych členov vašej rodiny

ladenie interieru fengshui

→ skontrolujeme zariadenie a vyváženie vášho priestoru (rozmiestnenie a umiestnenie):
osobného nábytku, spotrebičov, dekoračných, ochranných predmetov, až po vykurovanie, elektroinštaláciu, atď.

→ pomôžeme priestor správne nanovo zariadiť a vyladiť

→ posúdime konkrétne osoby voči objektu a to podľa vchodu do objektu

→ uvedieme doporučenia a návrhy na možné úpravy a vylepšenia priestoru jednotlivých miestností – to znamená správne umiestnenie, orientáciu a pozíciu napríklad miesta na spanie, pracovného miesta pre konkrétnu osobu (miesto, izba, byt, dom, kancelária, budova, pozemok, lokalita)

→ skontrolujeme materiálové, živlové a farebné prevedenie – nábytku, podlahy, stien, obkladov a ostatných zariaďovacích a dekoratívnych prvkov

→ upozorníme vás na všeobecné ohrozenia, ktoré vyplývajú z objektu s chýbajúcimi časťami

popis a cele zariadenie obyvacky aj s vyladenim

 

→ upozorníme, koho z obyvateľov to najviac ohrozuje, koho zdravotne, koho finančne či pracovne

→ upozorníme na to, ako a v ktorých oblastiach môžu negatíva objektu ovplyvniť celú rodinu

→ navrhneme úpravy a harmonizáciu negatívnych tendencií

→ upozorníme na patogénne miesta daného priestoru, ktoré spôsobujú vážne ochorenia, odliv financií z domu, problémy v práci či vo vzťahoch. Dôležité je, aby sa nenachádzali na miestach na prácu a spanie

→ upozorníme vás na potrebu ošetrenia konkrétneho priestoru polarizačnými kryštálmi, ochrannými a stimulačnými prvkami alebo ochrannými znakmi

→ doporučíme vám kde a na aké miesta máte ochranné a stimulačné znaky umiestniť

→ doporučíme vám vhodné umiestnenie kuchyne a hlavne sporáka, manželskej postele, pracovne a pracovného stola

→  povieme vám, ako zariadiť detskú izbu a aké Feng Shui je dobré pre deti

→ doporučíme vám, aké farby použiť v interiéri na aktivovanie a podporu dobrej energie jednotlivých oblastí

→ podľa metódy Bagua priradíme životné oblasti a osoby, s ktorými s nimi súvisia a doporučíme, čo je dobré a čoho sa vyvarovať

pre každého člena v domácnosti doporučíme podľa osobného čísla priaznivé smery pre spánok, na sústredenie sa na prácu alebo štúdium

→ doporučíme ako zharmonizovať vaše vzťahy v rodine, v práci

→ doporučíme aké nápomocné prostriedky môžete použiť pri hlavnom vstupe

→ doporučíme aké nápravné prostriedky môžete použiť na odstránenie negatívnych pôôsobení

→ povieme vám ako urobiť očistu domova podľa Feng Shui. Správnou očistou odstránite zvyšky negatívnych dopadov po vážnych chorobách, úmrtí, hádkach, či iných negatívnych udalostiach. Očistu doporučujeme  urobiť aj v prípade kúpy bytu alebo domu, pretože pri predaji sa tieto závažné skutočnosti častokrát zatajujú.

+ Dostanete od nás ZDARMA aj:

• rozbor mena všetkých členov rodiny

• rozbor dátumu narodenia všetkých členov rodiny

• rozbor všetkých členov rodiny podľa čínskej astrológie

• rozbor všetkých členov rodiny podľa západnej astrológie

…   a veľa ďalších hodnotných informácií o vás a členoch vašej rodiny

maketa feng shui

Potrebujeme od vás:

» presný pôdorys objektu v určitej mierke (napríklad 1:100)

» presné zameranie S-J osi (kvalitným kompasom alebo buzolou, merania urobiť minimálne na 5 až 7 miestach v priestore – z dôvodu presnosti)

» čo najpodrobnejší nákres a presné nábytku a ďalšieho zariadenia + materiál, z ktorého sú predmety vyrobené

» mená členov domácnosti s ich dátumom, časom a miestom narodenia + ich rodinný post (otec, syn, babka,..).

Čím podrobnejšie informácie nám poskytnete, tým podrobnejšie vám poradíme.

Nákres môžete urobiť podľa svojich zručností – buď nakresliť ručne alebo v programe v počítači, prípadne zoskenovať originálny projekt, ktorý máte od architekta. Nakreslite pôdorys plánu vášho bytu, dokreslite presný smer svetových strán, poschodie v bytovke, všetky dvere a okná, zariadenie, pomenovanie miestností, materiál podlahy, farby stien, farby okien a dverí, dekorácie, počítače, doklady, lampy,…  atď.   Pri všetkom treba uvádzať rozmery. Takisto označiť, ktorému členovi vašej rodiny daný priestor slúži. Najlepšie je nákres doplniť aj fotkami miestností (dom vo vnútri a aj zvonku). Všetky fotografie priestorov budú po vypracovaní projektu vymazané.

 

Ako prebieha Feng Shui poradenstvo a vyhotovenie analýzy?

Vyplníte dotazník (viď nižšie).  Do telefonickom alebo emailovom skontaktovaní sa si dohodneme stretnutie (osobné alebo cez skype). Pohovoríme si o základoch Feng Shui, poviete mi vaše konkrétne potreby a ciele, ktoré chcete v priestore vyladiť, na čo sa v priestore sústrediť. Potom nasleduje obhliadka domu, bytu, kancelárie a jej okolia, spoznávanie viditeľného a neviditeľného v priestore, zistenie silných a slabých stránok priestoru. V prípade, že ste zo vzdialenejšieho mesta a nie je možná osobná prehliadka priestoru, je možné tieto údaje nám dodať aj vo forme fotiek a iných čo najpodrobnejších podkladov (presný pôdorys objektu, presné zameranie severojužnej orientácie, čo najpodrobnejší popis a fotky). Projekt Vášho priestoru vypracujeme cca do 14 dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Bývajte v harmónii so svojím prostredím

Cenník Feng Shui  projektu :

BYTY  :

 byt cena s DPH
1-izbový   190 €
2-izbový  220 €
3-izbový   250 €
4-izbový   290 €
 5-izbový alebo byt nad 80 m2  330 €

RODINNÉ DOMY  : 

dom cena s DPH
do 150 m2  4,80 € / m2
nad 150 m2   3,80 € / m2

Cestovné náklady do 20 km  zdarma., od 20 km 0,30 EUR/km

.

Osobná konzultácia individuálna (One to one): 2 hodiny 49 EUR

.

Zadajte svoje meno a e-mail a odošlite objednávku.

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s dotazníkom. V dotazníku vyplníte všetky podrobnosti týkajúce sa vášho bytu či domu a členov domácnosti. Postupujte podľa inštrukcií v e-maily. Zaslaním vyplneného dotazníka bude vaša objednávka kompletná.

Objednávam si podrobnú analýzu interiéru podľa FengShui, podľa hore uvedeného cenníka: